Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Aktualności

Noc Bibliotek

Zgłoszenia do V Przeglądu Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu

Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" czeka na zgłoszenia do V Przeglądu Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu, który odbędzie się w trakcie XVIII Festynu Nadbużańskiego w Serpelicach w dniu 16 lipca.

SZCZEGÓŁY TUTAJ

 

Czas nagli - zgłaszać się można tylko do 31 maja!!!

Informacja o wyłonieniu kandydata na stanowisko Dyrektora GOK w Sarnakach

Komisja konkursowa w składzie:
1. Małgorzata Korbut
2. Henryk Mułenko
3. Barbara Walczuk
4. Małgorzata Wawryniuk
5. Violetta Zawadka
na posiedzeniu w dniu 15 maja 2017 r. wyłoniła kandydata na stanowisko              

Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Sarnakach –                       

Panią Magdalenę Rudnik

 

                                                           Przewodnicząca Komisji
                                                         (-) Małgorzata Wawryniuk

Zaproszenie na wyjazd studyjny

Zapraszamy mieszkańców gmin wchodzących w skład SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu” na wyjazd studyjny po obszarze LGD.
Proponowane są trzy trasy przejazdu zgodnie z programami w następujących terminach:


1. 19.05.2017r. (piątek) godz. 9.00 – 16.00 - Powiat Siemiatycki

2. 31.05.2017r. (środa) godz. 9.00 – 15.30 – Powiat Łosicki

3. 02.06.2017r. (piątek) godz. 9.00 – 18.00 - Powiat Sokołowski i Siedlecki


W związku z organizowanym wyjazdem zapewniliśmy transport autobusem, jednak każda osoba w razie potrzeby może podróżować własnym transportem. Informację na ten temat prosimy zawrzeć w formularzu zgłoszeniowym.
Wyjazd autobusu zgodnie z programem zaplanowany jest z Drohiczyna. Występuje jednak możliwość wsiadania w innych miejscowościach po trasie, jeżeli wystąpi taka potrzeba. Informację na ten temat prosimy zawrzeć w formularzu zgłoszeniowym.
Liczba miejsc w autobusie jest ograniczona, pojazd posiada 35 miejsc. O zakwalifikowaniu się na wyjazd decyduje data wpływu formularza do biura SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”.
Minimalna liczba uczestników przy wyjeździe wynosi 20 osób. W przypadku, gdy na dany wyjazd nie zgłosi się minimalna liczba uczestników Organizator poinformuje zgłoszonych Uczestników, że wyjazd się nie odbędzie. Każdy uczestnik zostanie ubezpieczony na okres trwania wyjazdu przez Organizatora.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać faksem na nr tel. (85) 655 77 06 lub na adres e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do biura LGD najpóźniej do dnia 16 maja 2017 roku do godz. 15.30. Jednocześnie w przypadku zgłoszenia, a następnie rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu prosimy o wcześniejszą informację.
W załącznikach zamieszczamy programy wyjazdów, w których są zamieszczone szczegółowe informacje wyjazdu oraz formularze zgłoszeniowe do wypełnienia.

Załącznik - wyjazd 1

Załącznik - wyjazd 2

Załącznik - wyjazd 3

Z poważaniem


Małgorzata Zakrzewska
Specjalista ds. Animacji Lokalnej i Współpracy
SLGD „Tygiel Doliny Bugu”
ul. Warszawska 51 lok 7
17-312  Drohiczyn
NIP 544 147 86 38
tel. 85/655 77 06

Powiatowy Dzień Bibliotekarza

9 maja w sarnackiej bibliotece, która od grudnia 2016 roku pełni funkcje biblioteki powiatowej dla Powiatu Łosickiego odbył się Dzień Bibliotekarza. W uroczystości uczestniczyli wszyscy bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu, władze gminy w osobach: Andrzej Lipka - Wójt Gminy Sarnaki, Małgorzata Korbut - Przewodnicząca Rady Gminy Sarnaki i Małgorzata Wawryniuk - Sekretarz Gminy Sarnaki, władze powiatu w osobach: Bożena Niedzielak - Wicestarosta Łosicki, Wanda Frączek - Członek Zarządu Powiatu Łosickiego, Kazimierz Hawryluk - Wójt Gminy Stara Kornica, Karol Juszyński - Dyrektor GOK Platerów.
Więcej informacji na stronie www.biblioteka.sarnaki.pl.

Rozkłady jazdy

Agroturystyka

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.