Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Aktualności

Dzień Otwarty Inżynierów Budownictwa

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa Łosice 2k

Zapraszamy mieszkańców Gminy Sarnaki do skorzystania z bezpłatnych porad z zakresu projektowania, budowy, remontów i eksploatacji obiektów budowlanych, które będą udzielane przez inżynierów z powiatu łosickiego w dniu 25.09.2021 r. w Centrum Dialogu Kultur, w Łosicach przy ul. Berka Joselewicza 13 w godzinach 9.00-16.00

Jest to ogólnopolska akcja, prowadzona w całym kraju w tym samym czasie. Każda indywidualna osoba będzie mogła zgłosić się z zapytaniem odnośnie zagadnień związanych z budową, remontem lub eksploatacją swojego budynku. Odpowiedzi i porad udzielać będą członkowie Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa z terenu naszego powiatu.

Więcej o akcji na stronie www.dzieninzyniera.pl

Nabór na wolne stanowiska pracy w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowych Litewnikach

Nabór na wolne stanowiska pracy

w Środowiskowym Domu Samopomocy

w Nowych Litewnikach

1. Nabór na Terapeutę

2. Nabór na Fizjoterapeutę

Narodowy Spis Powszechny - Jak spisać się szybko

Pakiet 14 - Jak spisać się szybko

Jak spisać się szybko?

Już wrzesień, a Ty wciąż się nie spisałeś? Sprawdź, jak możesz wypełnić obowiązek spisowy szybko, bezpiecznie i wtedy, kiedy chcesz.

Najprostszą i najwygodniejszą metodą jest samodzielne wypełnienie formularza na stronie  https://spis.gov.pl/. Logujesz się podając identyfikator PESEL lub przez profil zaufany.

Formularz możesz wypełnić dla wszystkich osób, z którymi mieszkasz (np. małżonek, dzieci). Do wypełnienia formularza nie musisz się specjalnie przygotowywać, ale miej pod ręką swój numer PESEL (i domowników, jeśli wypełniasz ich formularze). Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, przypomnij sobie, w którym roku budynek został oddany do użytkowania.

Jeśli masz taką możliwość, pomóż starszym członkom Twojej rodziny w wypełnieniu formularza lub, jeśli wyrażą zgodę, zrób to za nich. Dla seniorów kontakt z rachmistrzem może budzić lęk i obawę o swoje bezpieczeństwo.

Jak można się spisać bez Internetu?

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o przetargu działek - Nowe Mierzwice

Ogłoszenie o przetargu działek - Nowe Mierzwice

Narodowy Spis Powszechny - Miesiąc do końca NSP

Pakiet 14 - Miesiąc do końca NSP

Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się 30 września. Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby wypełnić obowiązek spisowy.

Spis powszechny trwa od początku kwietnia. W województwie mazowieckim do tej pory spisało się ponad 60% mieszkańców. Do spisania pozostaje więc jeszcze sporo osób, które najczęściej wiedzą o spisie, ale wypełnienie formularza odkładają na ostatnią chwilę. Warto jednak pamiętać, że im dłużej będziemy czekać, tym większe prawdopodobieństwo stresu i problemów związanych np. z logowaniem do aplikacji spisowej lub połączeniem z infolinią spisową w ostatnich dniach września.

Jeszcze się nie spisałeś? Spodziewaj się rachmistrza

Czytaj więcej...

PORTAL MAPOWY

INWENTARYZACJA

Narodowy Spis Powszechny

Nowe nr telefonów

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.