Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Aktualności

Dzielnicowy Gminy Sarnaki

indeks

 

mł. asp. Piotr Wróbel
e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 83 359 72 63, kom. 607 636 189
Interesantów przyjmuje w Sarnakach ul. Kilińskiego 3 w każdy poniedziałek w godz. 9:30 / 11:30


W policji służy od 19 lat. Od maja 2017r. jest dzielnicowym gminy Sarnaki. W rejon gminy Sarnaki w skład której wchodzą miejscowości: Sarnaki, Bonin, Ogródki, Binduga, Borsuki, Bużka, Chlebczyn, Chybów, Fronopol, Grzybów, Hołowczyce Nowe, Hołowczyce Stare, Hołowczyce Kolonia, Stare Horoszki, Duże Horoszki, Klepaczew, Klimczyce Kolonia, Klimczyce, Kózki, Litewniki Nowe, Litewniki Stare, Mierzwice Kolonia, Mierzwice Nowe, Mierzwice Stare, Płosków, Płosków Kolonia, Raczki, Rozwadów, Rzewuszki, Serpelice, Terlików, Zabuże.


Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr VII gm. Sarnaki za okres od 01.01.2019r. do 30.06.2019r. obejmuje m. Sarnaki (parking samochodowy przy sklepie DELIKATESY CENTRUM), gdzie dochodzi do spożywania alkoholu w miejscu zabronionym.

Informacje kontaktowe znajdą Państwo w pasku po prawej stronie w pozycji Policja Dzielnicowy.


Dane pobrano ze strony: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wls/twoj-dzielnico/22991,Rewir-Dzielnicowych-Komendy-Powiatowej-Policji-w-Losicach.html

E-akta – skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacja

Od stycznia 2019 r. wejdą w życie przepisy, które ułatwią przechowywanie akt pracowniczych dotyczących pracowników i zleceniobiorców i obniżą koszty związane z ich przechowywaniem.

plakat e-akta-1

Elektronizacja akt

Obecnie dokumentację pracowniczą przechowujesz w formie papierowej. Od stycznia będziesz mógł decydować w jakiej formie chcesz ją przechowywać – papierowo, czy elektronicznie. Będziesz też mógł zmienić wcześniej przyjętą formę przechowywania akt pracowniczych.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - przerwa w dostawie wody

OGŁOSZENIE

INFORMUJE SIĘ, IŻ W DNIU

12 LUTEGO (WTOREK) W GODZINACH 10.00 - 12.00

NASTĄPI PRZERWA W DOSTAWIE WODY Z POWODU PRAC REMONTOWYCH PROWADZONYCH NA SIECI WODOCIĄGOWEJ

Dot.msc. Sarnaki ul. Kolejowa nr 24 - 66, ul. Dzikowa, ul. Lisia, ul. Zajęcza, ul. Krecia, ul. S.Batorego

oraz msc. Chlebczyn i Franopol.

Wójt Gminy Sarnaki

/-/ Grzegorz Arasymowicz

Warianty przebiegu projektowanej drogi ekspresowej S19 na terenie gminy Sarnaki.

Firma MOSTY Katowice Sp. z o.o. działając na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie przedstawiła warianty przebiegu drogi ekspresowej S19 na terenie gminy Sarnaki.

Obecny etap prac to dokumentacja projektowa w stadium Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z Elementami Koncepcji Programowej oraz dokumentów przetargowych dla przedsięwzięcia pn. „Budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku granica woj. podlaskiego – Łosice - granica woj. Lubelskiego”.

mapa2

Koło PZW Sarnaki zaprasza na zawody

20190126 200815

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.