Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Aktualności

Program "Czyste Powietrze"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze.

Wnioski należy składać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w terminie od 19 września 2018 r. od godz. 8.00. do 30 czerwca 2027 r. do godz. 24.00.

Więcej informacji pod adresem: http://www.wfosigw.pl/strona-glowna/aktualnosci/20978

Link do Portalu Beneficjenta znajduje się również na pasku po prawej stronie, w pozycji Programy.

czyste powietrze program

Zawiadomienie

ZAWIADOMIENIE

W dniu 14 września 2018 roku Przewodnicząca Rady Gminy w Sarnakach będzie pełniła dyżur w godzinach od 1330 do 1530

Dożynki Powiatowe 2018

9 września delegacja gminna uczestniczyła w Dożynkach Powiatowych w Łosicach. Wójt Andrzej Lipka reprezentował władze Gminy. 
Starostami na dożynkach byli: Renata Dziwińska – radna z Litewnik i Rafał Tyszuk z Borsuk. Ojciec starosty dożynkowego Leszek Tyszuk otrzymał odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”.
Na scenie wystąpił zespół mandolinowy “Tremolo” z sarnackiego GOK-u.
Na sarnackim stoisku zarządzały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mierzwicach. Przygotowany przez nie poczęstunek dla uczestników dożynek zniknął w ekspresowym tempie.

W przyszłym roku Gmina Sarnaki będzie gospodarzem dożynek powiatowych.

Dziękujemy:

  • Sławomirowi Jóźwiakowi, który przygotował chleb dla starostów dożynkowych.
  • Markowi Banickiemu, Teresie Częstochowskiej, Jarosławowi Melechowi, Alinie Paluch oraz Hannie i Olgierdowi Religioni za owoce,
  • Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za przygotowanie dań, profesjonalne ich podanie oraz upiększenie sarnackiego stoiska,
  • Paniom z Gminnej Biblioteki Publicznej za organizację wyjazdu delegacji gminnej.

Czytaj więcej...

I Nadbużański Cross

Narodowe Czytanie 2018

8 września przyłączyliśmy się do Narodowego Czytania "Przedwiośnia" Żeromskiego. Wśród lektorów znaleźli się przedstawiciele władz, szkoły, instytucji kultury i innych mieszkańców Sarnak.

Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie biblioteki:  biblioteka.sarnaki.pl

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.