Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

OBWIESZCZENIE - PRZYMROZKI 2017

Informuję rolników posiadających gospodarstwa rolne na terenie Gminy Sarnaki, zainteresowanych oszacowaniem szkód spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym, przymrozki wiosenne, że mogą składać wnioski o oszacowanie szkód. Wnioski przyjmuje sekretariat Urzędu Gminy w Sarnakach - pokój nr 106. Termin składania wniosków określam do dnia 19 maja 2017 r. Druk wniosku dostępny jest w Urzędzie Gminy oraz na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.


Sarnaki dnia 26.04.2017 r.


                                                                        Wójt Gminy Sarnaki
                                                                         /-/ Andrzej Lipka

 

WNIOSEK O OSZACOWANIE SZKÓD
w wersji PDF

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.