Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Czytanie anglojęzycznych książek

Dzięki uprzejmości Ambasady USA Program English Teaching pozyskał duży zasób książek anglojęzycznych. Książki pochodzą z likwidowanych bibliotek w szkołach amerykańskich przy bazach wojskowych w Niemczech. Dużą paczkę z książkami otrzymało Stowarzyszenie Franopol Sosnowa Kraina jako realizatorzy projektu Active English. Dzięki uprzejmości dyrektor biblioteki w Sarnakach stworzyliśmy półkę z anglojęzycznymi książkami. Uczestnicy projektu propagowali czytanie otrzymanych anglojęzycznych książek wśród koleżanek i kolegów z klas I-III. Odwiedzili również Przedszkole Samorządowe w Sarnakach.

Filmik przedstawiający relację z podjętych działań na stronie:

https://www.youtube.com/watch?v=Hp8u9EuPMps&feature=youtu.be

 

Informacja: Joanna Lutkiewicz.

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.