Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Zawiadomienie o projekcie uproszczonego planu urządzenia lasu

Na podstawie art. 21 ust. 4 i 5 ustawy o lasach Wójt Gminy Sarnaki zawiadamia, że został wykonany projekt uproszczonego planu urządzenia lasu dla miejscowości Bonin, Bużka, Klepaczew, Mielnik II, Stare Mierzwice, Nowe Mierzwice, Zabuże.
Uproszczone plany urządzenia lasu wykonywane są na zlecenie Starosty zgodnie z ustawą o lasach i są podstawą naliczenia podatku leśnego.
Z uproszczonym planem urządzenia lasu można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy w Sarnakach w pok. 103 w okresie od 11 maja 2017 do 11 lipca 2017r.
W terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski.

                                                                              Wójt Gminy Sarnaki
                                                                  /-/ Andrzej Lipka

Rozkłady jazdy

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.