Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Powiatowy Dzień Bibliotekarza

9 maja w sarnackiej bibliotece, która od grudnia 2016 roku pełni funkcje biblioteki powiatowej dla Powiatu Łosickiego odbył się Dzień Bibliotekarza. W uroczystości uczestniczyli wszyscy bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu, władze gminy w osobach: Andrzej Lipka - Wójt Gminy Sarnaki, Małgorzata Korbut - Przewodnicząca Rady Gminy Sarnaki i Małgorzata Wawryniuk - Sekretarz Gminy Sarnaki, władze powiatu w osobach: Bożena Niedzielak - Wicestarosta Łosicki, Wanda Frączek - Członek Zarządu Powiatu Łosickiego, Kazimierz Hawryluk - Wójt Gminy Stara Kornica, Karol Juszyński - Dyrektor GOK Platerów.
Więcej informacji na stronie www.biblioteka.sarnaki.pl.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.