Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Zgłoszenia do V Przeglądu Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu

Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" czeka na zgłoszenia do V Przeglądu Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu, który odbędzie się w trakcie XVIII Festynu Nadbużańskiego w Serpelicach w dniu 16 lipca.

SZCZEGÓŁY TUTAJ

 

Czas nagli - zgłaszać się można tylko do 31 maja!!!

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.