Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

UWAGA HODOWCY!

W dniu 26 lipca 2017 r. (środa) o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie informacyjne na temat dostosowania gospodarstw produkujących trzodę chlewną do wymagań wprowadzonych „Programem bioasekuracji mającym na celu zapobieganie szerzeniu się afrykańskiego pomoru świń (ASF)”
Miejsce spotkania: sala konferencyjna Urzędu Gminy Sarnaki (II piętro)

                                                                Wójt Gminy Sarnaki
                                                                             /-/ Andrzej Lipka

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.