Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Dożynki parafialne 2017

3 września w sarnackim kościele odbyły się Dożynki Parafialne. Rozpoczęły się Mszą Św., podczas której homilię wygłosił ks. proboszcz Andrrzej Jakubowicz. Tradycyjnie odbył się też konkurs na "Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy". Komisja konkursowa w składzie: ks. Grzegorz Zasłonka, Małgorzata Wawryniuk Sekretarz Gminy Sarnaki oraz Elżbieta Kozioł wytypowała zwycięzców:

I miejsce zajął wieniec wsi Mierzwice,
II miejsce zajęła wieś Hołowczyce Kolonia,
III miejsce przypadło wsi Chlebczyn.
Wieniec wsi Rzewuszki otrzymał Wyróżnienie.

Dyplomy i nagrody dla trzech pierwszych  miejsc ufundowane przez Gminę Sarnaki wręczali zwycięzcom ks. proboszcz Andrzej Jakubowicz oraz wice-przewodniczący Rady Gminy Sławomir Maciejuk. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na ostatnią część uroczystości, czyli degustację smakołyków przygotowanych przez poszczególne wsie pozostało wielu wiernych.

 

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.