Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Dożynki parafialne 2017

3 września w sarnackim kościele odbyły się Dożynki Parafialne. Rozpoczęły się Mszą Św., podczas której homilię wygłosił ks. proboszcz Andrrzej Jakubowicz. Tradycyjnie odbył się też konkurs na "Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy". Komisja konkursowa w składzie: ks. Grzegorz Zasłonka, Małgorzata Wawryniuk Sekretarz Gminy Sarnaki oraz Elżbieta Kozioł wytypowała zwycięzców:

I miejsce zajął wieniec wsi Mierzwice,
II miejsce zajęła wieś Hołowczyce Kolonia,
III miejsce przypadło wsi Chlebczyn.
Wieniec wsi Rzewuszki otrzymał Wyróżnienie.

Dyplomy i nagrody dla trzech pierwszych  miejsc ufundowane przez Gminę Sarnaki wręczali zwycięzcom ks. proboszcz Andrzej Jakubowicz oraz wice-przewodniczący Rady Gminy Sławomir Maciejuk. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na ostatnią część uroczystości, czyli degustację smakołyków przygotowanych przez poszczególne wsie pozostało wielu wiernych.

 

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.