Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

O G Ł O S Z E N I E w sprawie przeprowadzenia konsultacji Rocznego Programu Współpracy Gminy Sarnaki z dnia 16.10.2017 r. z organizacjami pozarządowymi

 O G Ł O S Z E N I E
sprawie przeprowadzenia konsultacji Rocznego Programu Współpracy Gminy Sarnaki
z organizacjami pozarządowymi

 

Zgodnie z uchwałą Nr XLI/159/2010 Rady Gminy w Sarnakach z dnia 31 sierpnia 2010 roku (Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego z dnia 8 grudnia 2010 r. Nr 203, poz. 6047) w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji - w terminie do dnia 31 października 2017 r. oczekuję na opinie i uwagi od przedstawicieli organizacji pozarządowych   dotyczące   projektu   Rocznego Programu Współpracy Gminy Sarnaki z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2018 rok.

            Uwagi i opinie można zgłaszać:

  1. drogą pisemną na adres: 08-220 Urząd Gminy Sarnaki, ul. Berka Joselewicza 3
  2. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

      Warunkiem udziału w konsultacjach jest podanie następujących danych:

  1. nazwa i adres organizacji
  2. dane rejestrowe
  3. osoby upoważnione do reprezentowania organizacji
  4. nazwisko i imię osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach.

                                  

                                                                                              Wójt Gminy Sarnaki

                                                                              (-) Andrzej Lipka

W załączeniu projekt programu

Sarnaki, dnia 16.10.2017 r.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.