Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Obchody 11 listopada w gminie Sarnaki

Rocznica odzyskania niepodległości będzie obchodzona w gminie Sarnaki na różne sposoby. Poniżej cztery propozycje dla mieszkańców gminy i nie tylko.

KOMUNIKAT ULKS

Już dziś zapraszamy wszystkich na II BIEG WOLNOŚCI.
Bezpośrednio po uroczystej Mszy św. (ok. 11.00), ruszamy spod kościoła św. Stanisława.
Trasa biegu prowadzi do Mierzwic i Serpelic, gdzie chcemy uczcić pamięć bohaterów związanych z działalnością niepodległościową na naszym terenie.
Tempo spacerowe, z przerwami na herbatę i kawę.
Zapraszamy biegaczy, a także piechurów.
Uczestnictwo można rozpocząć i zakończyć w dowolnym miejscu na trasie. Celem nie jest rywalizacja sportowa, lecz chęć wspólnego zamanifestowania przywiązania do takich wartości jak: WOLNOŚĆ, NIEPODLEGŁOŚĆ . Pamiętajmy o zabraniu ze sobą najbliższych oraz elementów barw narodowych !

Na wszystkich w Serpelicach, czeka gorąca herbata oraz poczęstunek.

Zarząd Uczniowskiego- Ludowego Klubu Sportowego w Sarnakach. Informacje tel. 504297792

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.