Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Wigilia 2017

21 grudnia  po sesji zwyczajnej Rady Gminy w Sarnakach w stołówce sarnackiej szkoły na tradycyjnym "opłatku" spotkali się radni z przewodniczącą Małgorzatą Korbut na czele, sołtysi, Wójt Gminy Andrzej Lipka, Sekretarz Gminy Małgorzata Wawryniuk oraz pracownicy Urzędu Gminy, kierownicy, dyrektorzy i pracownicy jednostek organizacyjnych Gminy, nauczyciele, w tym dyrektor i wicedyrektor sarnackiej szkoły - Barbara Michoń i Jolanta Chromiec.  Proboszcz Andrzej Jakubowicz zadbał, aby wspólny posiłek rozpoczął się modlitwą. Wójt Gminy Sarnaki wygłosił krótką przemowę.  Część artystyczną zapewniła młodzież szkolna.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.