Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Wigilia 2017

21 grudnia  po sesji zwyczajnej Rady Gminy w Sarnakach w stołówce sarnackiej szkoły na tradycyjnym "opłatku" spotkali się radni z przewodniczącą Małgorzatą Korbut na czele, sołtysi, Wójt Gminy Andrzej Lipka, Sekretarz Gminy Małgorzata Wawryniuk oraz pracownicy Urzędu Gminy, kierownicy, dyrektorzy i pracownicy jednostek organizacyjnych Gminy, nauczyciele, w tym dyrektor i wicedyrektor sarnackiej szkoły - Barbara Michoń i Jolanta Chromiec.  Proboszcz Andrzej Jakubowicz zadbał, aby wspólny posiłek rozpoczął się modlitwą. Wójt Gminy Sarnaki wygłosił krótką przemowę.  Część artystyczną zapewniła młodzież szkolna.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Mapa Gminy Sarnaki

Co,gdzie w Sarnakach

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.