Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

VI Forum w Łosicach

W dniu 8 grudnia odbyło się VI Forum z cyklu 6 spotkań dotyczących „Budowania partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w powiecie łosickim”.

Bardzo istotnym momentem Forum było zawarcie Umowy Partnerstwa Lokalnego na rzecz aktywizacji łosickiego rynku pracy. Do współpracy w ramach Partnerstwa przystąpiło 73 partnerów, czyli gminy z powiatu łosickiego, jednostki organizacyjne powiatu i gmin, pracodawcy, przedsiębiorcy, rolnicy, szkoły, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich.

Z ramienia Gminy Sarnaki Umowę podpisał Wójt Andrzej Lipka.

Głównym celem zawartej umowy Partnerstwa lokalnego jest stworzenie platformy współpracy na rzecz promocji zatrudnienia, przedsiębiorczości, rozwoju zasobów ludzkich oraz włączenie partnerów społecznych do działań w zakresie aktywizacji zawodowej i na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego w powiecie łosickim poprzez podejmowanie inicjatyw w tym zakresie, wzajemną wymianę informacji oraz upowszechnianie dobrych praktyk.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.