Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
 • image
 • image
 • image

Złote Gody 2018

Z udziałem Wójta Gminy pana Andrzeja Lipki, Kierownika Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach pana Marka Renika i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego pani Joanny Lutkiewicz w dniu 17 stycznia 2018 r. w Urzędzie Gminy w Sarnakach świętowano jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Złote Gody obchodzili Państwo:

 • Agata i Henryk Wawryniuk,
 • Helena i Ireneusz Żak,
 • Janina i Janusz Izdebscy, 
 • Wanda i Krzysztof Iwaniuk, 
 • Zofia i Janusz Gregorczuk,
 • Janina i Marian Folwarscy,
 • Krystyna i Andrzej Palacz,
 • Danuta i Zygmunt Hepner,
 • Łucja i Józef Ciuhak.

Pary odznaczono medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jubilaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty. Uroczystość uświetniły występy artystyczne w wykonaniu zespołu działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sarnakach. Nie zabrakło wzruszeń, wspólnych rozmów, wspomnień i śpiewów.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.