Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Pomoc dla rodziny Karoliny Morawskiej

28 stycznia spłonął dom, w którym z rodziną mieszkała Karolina Morawska. Jest ona osobą znaną w lokalnym środowisku jako zapalony wolontariusz, organizator lub chociażby inicjator wielu imprez, w tym Święta Morza, twórczyni popularnego bloga Wsi Spokojna Wsi Wesoła.

Prosimy o pomoc dla Karoliny!


Można wziąć udział w akcji zbierania pieniędzy pod linkiem: https://zrzutka.pl/9v6thz

Zrzutka.pl

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.