Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

V Memoriał Piotra Nowakiewicza w Piłce Siatkowej

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych…

 

Już po raz piąty zapraszamy, wszystkich miłośników Siatkówki na Memoriał Siatkarski im. Piotra Nowakiewicza wieloletniego nauczyciela Szkoły Podstawowej w Sarnakach, propagatora siatkówki, wychowawcę wielu pokoleń grających siatkarzy.

 

Turniej odbędzie się w dniu 10.02.2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sarnakach. Początek rozgrywek o godz. 10.00.

       Akces można zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu: 504 297 792 lub na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 lutego.

<<REGULAMIN V MEMORIAŁU PIOTRA NOWAKIEWICZA>>

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.