Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Memoriał Piotra Nowakiewicza 2018

W dniu 10 lutego, już po raz piąty zorganizowany został turniej siatkówki – Memoriał Piotra Nowakiewicza, wieloletniego nauczyciela sarnackiej szkoły, wielkiego miłośnika i propagatora siatkówki.

Do rozgrywek przystąpiło dwanaście drużyn. Z trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego. W pierwszej fazie podzielone zostały one na cztery trójdrużynowe grupy, spośród których po dwie awansowały do rozgrywek finałowych. Ostatecznie w turnieju zwyciężyła drużyna Sparta Łosice pokonując w meczu finałowym ekipę Nowe Sady Wohyń, trzecie miejsce zajęła drużyna reprezentująca organizatorów – ULKS Sarnaki, która w bezpośrednim pojedynku pokonała szóstkę Wysokie i Jola – składająca się z kolegów pana Piotra z drużyny siatkarskiej. Na dalszych miejscach znalazły się natomiast następujące drużyny:

5. Platerów
6. TKKF Relaks Siedlce
7. KSM Drohiczyn
8. Szczęściary Kornica
9. Starsi Panowie
10. KS Kosów Lacki
11. Poszukiwacze Wczorajszego Dnia
12. Leśna Brać

Po zakończeniu rozgrywek drużyny udały się do remizy OSP, na poturniejowy poczęstunek. Turniej, pomimo zaciętej rywalizacji sportowej, rozgrywano w przyjaznej atmosferze o czym świadczy fakt, iż drużyny zapowiedziały już swój udział w przyszłorocznych rozgrywkach.

Informacja: Rafał Dydycz.
Zdjęcie: Jolanta Chromiec

Więcej zdjęć z Memoriału autorstwa pani Joli Chromiec można obejrzeć na stronie sarnackiej szkoły:

https://photos.google.com/share/AF1QipPeSrQH_PfvtioUXk4QuhP7z1fZvgGh7doykyLGkK9tQo9-h0ACI08c9cMuy2JtFQ?key=SDhqclFzczk4WlEyYjBabzdBQ0dQSTB1ZVE4bDF3

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.