Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Finał V edycji Sarnackiej Ligi Halowej

11 marca w Sarnakach rozegrano finałową rundę V edycji Sarnackiej Ligi Halowej. W imprezie tej organizowanej przez ULKS Sarnaki, przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. Bohaterów akcji V2 oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Wójtem Gminy Sarnaki p. Andrzejem Lipką, wzięło udział sześć drużyn z terenów gminy Sarnaki.
Zmagania podzielone były na dwie rundy: pierwszą rozegraną 14 stycznia i rewanżową rozegraną 11 marca.
Zmagania rozgrywano systemem każdy z każdym, po rozegraniu 10 kolejek wyłoniony został zwycięzca, którym została drużyna GCI Sarnaki, na drugim miejscu, punkt za zwycięzcami ulokowała się drużyna z Hołowczyc. Równie zacięta była walka o trzecie miejsce, które przy równej ilości punktów, lepszym wynikiem meczu bezpośredniego, zdobyła młoda drużyna Huragan Binduga, natomiast czwarte miejsce zajęła drużyna Piżmaków zeszłoroczni triumfatorzy. Na piątym miejscu uplasowała się drużyna FC PoNalewce, natomiast na szóstym sklasyfikowany został Ta Ma De Team. Wprawdzie piłka nożna to gra zespołowa, jednak ważną rolę odgrywają poszczególni zawodnicy. Najlepszym strzelcem ligi został Patryk Olewniczak z Hołowczyc, najlepszym bramkarzem, Szymon Domański również z Hołowczyc, Najlepszym młodym zawodnikiem – poniżej 16 roku życia wybrano Michała Kamińskiego z Huraganu Binduga, natomiast najlepszym zawodnikiem całej ligi został Grzegorz Maćkowski ze zwycięskiej drużyny GCI Sarnaki.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i liczymy że za rok spotkamy się ponownie.

Informacja: Rafał Dydycz.
Zdjęcia: Jolanta Chromiec.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.