Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Integracja MRG i podopiecznych Domu Seniora

Na wniosek Młodzieżowej Rady Gminy oraz ich opiekuna Rafała Dydycza 16 maja  w szkółce leśnej w Zabużu zorganizowano ognisko, na którym bawili się młodzież i podopieczni Dziennego Domu Seniora z Hołowczyc. Integracja pokoleń dokonywała się przy zajęciach sportowych typu nordic walking,  grze w warcaby, wspólnym śpiewaniu przy akompaniamencie gitary oraz degustacji potraw z grilla. Na spotkanie zaproszono również Bazyla Kondratiuka nadzorującego szkółkę leśną, Elżbietę Kozioł - kierownik GOPS-u w Sarnakach, w strukturze którego działa Dom Seniora, Barbarę Michoń - dyrektor Zespołu Szkół w Sarnakach oraz Andrzeja Lipkę - Wójta Gminy Sarnaki. Na powitanie Wójta, który tegoż dnia obchodził Imieniny zebrani odśpiewali gromkie "100 lat". Integracja pokoleń jest jedną z wielu ciekawych inicjatyw Młodzieżowej Rady Gminy w Sarnakach.

 

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.