Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Ks. Biskup Tadeusz Pikus w Urzędzie Gminy

W dniach 3 i 4 czerwca odbyła się wizytacja kanoniczna Ks. Biskupa Tadusza Pikusa w naszej parafii. W programie drugiego dnia wizyty Biskupa była m.in. uroczysta sesja Rady Gminy w Sarnakach. Dostojnego gościa oczekiwali radni, sołtysi oraz pracownicy jednostek samorządowych Gminy Sarnaki. Biskupa - w imieniu obecnych - powitała Przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Korbut oraz Wójt Andrzej Lipka. Wójt, na bazie prezentacji slajdów, opowiedział o historii i teraźniejszości Gminy Sarnaki. Biskup odniósł się do prezentacji żartując, że Gmina wygląda na niej aż nierealnie pięknie. Podziękował za zaproszenie. Zaprosił zebranych do uczestnictwa w Diecezjalnym Dniu Wspólnoty Wspólnot z Janem Pawłem II „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”, który odbędzie się 9 czerwca w Drohiczynie. Nie zabrakło prezentów dla dostojnego Gościa.

Część zebranych spotkała się z Biskupem raz jeszcze na wspólnym obiedzie w szkole w Sarnakach.

 

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.