Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

OBWIESZCZENIE - SUSZA 2018

OBWIESZCZENIE - SUSZA 2018

    Informuję rolników posiadających gospodarstwa rolne na terenie Gminy Sarnaki, zainteresowanych oszasowaniem szkód spowodowanych niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym - susza, że mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w następujących uprawach:

- zboża ozime;

- zboża jare;

- krzewy owocowe;

- truskawki;

-  drzewa owocowe;

Wnioski przyjmuje sekretariat Urzędu Gminy Sarnaki - pokój 106.

Termin składania wniosków określam do dnia 18 czerwca 2018 r.

Druk wniosku dostępny jest w Urzędzie Gminy oraz na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego - Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, oraz Urzędu Gminy Sarnaki.

Wójt Gminy Sarnaki

/-/ Andrzej Lipka

Wniosek do pobrania:

       Wniosek

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.