Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Konferencja "Nasza Niepodległa"

Setna rocznica Odzyskania Niepodległości, to czas wielu inicjatyw podejmowanych w celu upamiętnienia tegoż wydarzenia.

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Sarnakach, mają zaszczyt zaprosić na KONFERENCJĘ NAUKOWĄ "Nasza Niepodległa", która odbędzie się w dniu 6 października 2018 r. w budynku szkoły. Rozpoczęcie konferencji zaplanowane jest na godzinę 13.30.

W trakcie tego spotkania osoby występujące przybliżą nam różne aspekty odzyskiwania niepodległości związane z naszą gminą. Będzie można wysłuchać referatów w ujęciu narodowościowym, wyznaniowym, oświatowym, gospodarczym i innych. Mamy nadzieję, że każdy mieszkaniec, któremu nie są obojętne sprawy polskiej historii, przybędzie zapoznać się z historią naszej małej ojczyzny.

Jednocześnie w tym dniu będzie miała miejsce premiera "Rocznika Ziemi Sarnackiej", którego pierwszy numer składał się będzie m.in. z rozszerzonych wersji wystąpień.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.