Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Olimpiada Wiedzy o Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości w DD Senior+

24 października w Dziennym Domu Senior+ w Nowych Hołowczycach odbyła się Olimpiada Wiedzy o Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości. Jej organizatorem był MODR - oddział w Siedlcach.

Uczestniczki olimpiady, które zjechały z całej gminy rozwiązywały test zawierający pytania z zakresu obejmującego tematy niezbędne w racjonalnym prowadzeniu gospodarstwa domowego. Ogólem test pisało 25 osób, w tym podopieczne DD Senior+.  Testy oceniała komisja w składzie: Maria Sudnik (przewodnicząca) oraz Michał Soszyński, Andrzej Lipka i Lucyna Soszyńska.

Konieczny był ustny finał, bo niektóre panie otrzymały jednakową ilość punktów. Po dogrywce komisja ustaliła kolejność wygranych. 6 pań, które uzyskało największą ilość punktów otrzymało nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Sarnaki Andrzeja Lipkę oraz panią Barbarę Radzikowską.

Wygrały:
I miejsce - Barbara Zaliwska,
II miejsce - Lucyna Demianiuk,
III miejsce - Agnieszka Iwaniuk,
IV miejsce - Wiesława Filipiuk,
V miejsce - Halina Kalużna,
VI miejsce - Elżbieta Rypina. 
 

Informacja: Lucyna Soszyńska. Zdjęcia : Justyna Tarkowska.

SZACOWANIE SZKÓD

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.