Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Przekazanie jednostkom OSP sprzętu ratowniczego

26 października w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wójt Andrzej Lipka przekazał uroczyście jednostkom OSP zestawy sprzętu ratowniczego. Sprzęt pozyskany został w ramach zadania "Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Sarnaki". Niemal 100-procentowe dofinansowanie na to zadanie zapewnił Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości.

Pozyskany sprzęt pozwoli na sprawniejsze i bezpieczniejsze usuwanie skutków pokrzywdzenia przestępstwem, awarii i katastrof,  zwiększy możliwości działania strażaków oraz zapewni im poprawę bezpieczeństwa w czasie akcji.

Umowy darowizny - obowiązujące przez 10 lat - podpisali przedstawiciele wszystkich jednostek działających w  gminie Sarnaki oraz Wójt.

 

 

SZACOWANIE SZKÓD

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.