Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Obwieszczenie Marszałka Województwa Mazowieckiego z dnia 15.11.2018 r.

     Zawiadamia się o wszczęciu postępowania na wniosek z dnia 11 października 2018 r. (uzupełniony pismem z dnia 8 listopada 2018 r., znak: DBP/LH-354/2018) złożony przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A z siedzibą w Warszawie przy ul. Mszczonowskiej 4 reprezentowanego przez Pana Andrzeja Kondrackiego z Górniczego Biura Projektów „PANGAZ: Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul Bratysławskiej 2/7, dotyczący zatwierdzenia opracowania pt. „Projekt robót geologicznych dla określenia warunków geologiczno – inżynierskich na potrzeby zadania inwestycyjnego „Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi tj. gazociąg DN 700 na odcinku łączącym węzeł i tłocznię gazu Hołowczyce z projektowanym gazociągiem DN 700 relacji Rembelszczyzna – granica RP-LT (Polska – Litwa)”.

   Celem zamierzonych prac i badań geologicznych jest szczegółowe rozpoznanie i ocena warunków geologiczno – inżynierskich podłoża oraz określenie stopnia złożoności budowy geologicznej na terenie przeznaczonym pod budowę międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi. Wyniki projektowanych prac mają stanowić podstawę opracowania dokumentacji geologiczno – inżynierskiej.

    Więcej informacji znajdą Państwo w pliku do pobrania, zawierającym pełną treść obwieszczenia.

Plik do pobrania:

Obwieszczenie Marszałka Woj. Mazowieckiego z dnia 15.11.2018 r.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.