Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie z dnia 17.12.2018 r.

OBWIESZCZENIE

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie, podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17 grudnia 2018 r. wydał decyzję, o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia: budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi na terenie województw mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko - mazurskiego w zakresie zadania pn.: "Dostosowanie tłoczni gazu Hołowczyce do sprężania gazu do ciśnienia 8.4 MPa w ramach budowy gazociągu Polska - Litwa" na terenie istniejącej tłoczni w obrębie 0014 Klepaczew, gmina Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowieckie.

Z treścią decyzji i dokumentacją sprawy, w tym opinią Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, można zapoznać się w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Warszawie przy ul. Henryka Sienkiewicza 3 (zwanej dalej "RDOŚ", od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 - 15.00, a dodatkowo z samą treścią decyzji na stronie internetowej Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Warszawie. Informacje o możliwości zapoznania się z ww. dokumentami można uzyskać w pokoju nr 2, na parterze, w siedzibie RDOŚ.

Pełną treść oświadczenia znajdą Państwo w pliku do pobrania:

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z dnia 17.12.2018r.pdf

 

SZACOWANIE SZKÓD

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.