Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Spotkanie opłatkowe samorządowców

20 grudnia w stołówce Szkoły Podstawowej w Sarnakach odbyło się spotkanie opłatkowe samorządowców. Uczestniczyli w nim duchowni, przedstawiciele władz gminy, sołtysi, pracownicy jednostek samorządowych.

Zebranych powitał Wójt Gminy Sarnaki Grzegorz Arasymowicz. Po krótkim wystąpieniu Wójta głos zabrał proboszcz parafii Sarnaki Andrzej Jakubowicz - złożył obecnym życzenia śiwiąteczne i zaintonował wspólną modlitwę. W głoszeniu Słowa Bożego wspomogli go przedstawiciele Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Serpelicach. Następnie uczennice szkoły w Sarnakach zaśpiewały kilka kolęd. Po występie dziewcząt nastąpiło wspólne dzielenie się opłatkiem. Spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany przez panie ze szkolnej stołówki.

 

 

SZACOWANIE SZKÓD

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.