Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Warianty przebiegu projektowanej drogi ekspresowej S19 na terenie gminy Sarnaki.

Firma MOSTY Katowice Sp. z o.o. działając na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie przedstawiła warianty przebiegu drogi ekspresowej S19 na terenie gminy Sarnaki.

Obecny etap prac to dokumentacja projektowa w stadium Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z Elementami Koncepcji Programowej oraz dokumentów przetargowych dla przedsięwzięcia pn. „Budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku granica woj. podlaskiego – Łosice - granica woj. Lubelskiego”.

mapa2

SZACOWANIE SZKÓD

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.