Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Przerwa w dostawie wody w dniu 9 kwietnia b.r.

OGŁOSZENIE

INFORMUJE SIĘ, IŻ W DNIU
09 KWIETNIA (WTOREK) W GODZINACH 08.00-11.00
NASTĄPI PRZERWA W DOSTAWIE WODY Z SIECI WODOCIĄGOWEJ
(przerwa w zasilaniu ujęcia wody w energię elektryczną z powodu prac remontowych prowadzonych przez PGE Dystrybucja)

Dotyczy miejscowości: Nowe Hołowczyce, Stare Hołowczyce, Hołowczyce Kol., Stare Litewniki, Nowe Litewniki, Terlików, Stare Mierzwice, Nowe Mierzwice, Mierzwice Kol., Rozwadów, Płosków, Płosków Kol., Horoszki Duże, Horoszki Małe, Bonin, Bonin-Ogródki, Raczki, Borsuki, Serpelice, Klepaczew, Zabuże.

                                                                                                                                                                                                                            Wójt Gminy Sarnaki
                                                                                                                                                                                                                            /-/ Grzegorz Arasymowicz

PORTAL MAPOWY

NOWE NUMERY TELEFONÓW

ODPADY - OPŁATY

RACHUNEK NA ODPADY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.