Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Wykaz punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Łosickim

Uprzejmie informuje się, że z usług nieodpłatnej pomocny prawnej, nieodpłatnego poradnictwa oraz edukacji prawnej może skorzystać każda osoba fizyczna, która złoży oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Oświadczenie składa się osobie udzielającej nieodpłątnej pomocy prawnej. Porady udzielane są w dwóch punktach, wyjątek stanowi usługa świadczona osobom ze znaczną niepełnosprawnością ruchową oraz osobom doświadczającym trudności w komunikowaniu się. Uprawnionym usługi poradnicze mogą być udzielane za pośrednictwem telefonu lub za pomocą innych środków porozumiewania się na odległość, a także poza punktem, pod warunkiem wcześniejszego telefonicznego lub mailowego zgłoszenia potrzeby takiej formy pomocy. Tel. 83 357 19 35, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy uprawniony korzystający z porady na koniec wizyty może wypełnić anonimową ankietę, w której przekaże swoją opinię o usłudze.

1. Punkt Nr 1, Łosice - Budynek Starostwa Powiatowego w Łosicach
    ul. Narutowicza 6, I piętro, pokój Nr 35.
   
    Poniedziałek godz. 8.00 - 12.00
    Wtorek godz. 8.00 - 12.00
    Środa godz. 13.00 - 17.00
    Czwartek godz. 13.00 - 17.00
    Piątek godz. 8.00 - 12.00

Punkt obsługiwany jest przez dwóch adwokatów w miesiącach luty, kwiecień, czerwiec, sierpień, październik, grudzień 2019 r. w pozostałych miesiącach tj. styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad 2019 r. obsługiway jest przez pięciu radców prawnych, w każdy inny dzień inny radca prawny na podstawie umowy zawartej z powiatem.

2. Punkt Nr 2, Łosice - Budynek Starostwa Powiatowego w Łosicach
    ul. Narutowicza 6, I piętro, pokój Nr 35.

    Poniedziałek godz. 13.00 - 17.00
    Wtorek godz. 13.00 - 17.00
    Środa godz. 8.00 - 12.00
    Czwartek godz. 8.00 - 12.00
    Piątek godz. 13.00 - 17.00

Punkt jest obsługiwany przez Stowarzyszenie Wsparcia Obywatelskiego na podstawie umowy zawartej z powiatem łosickim w którym nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz eduakcję prawną świadczą jeden adwokat i jeden radca prawny na podstawie umowy zawartej z organizacją pozarządową.

W załączeniu Lista jednostek świadczących nieodpłatne poradnictwo na terenie Powiatu Łosickiego, a także krajowe infolinie tematyczne:
Lista Jednostek Nieodpłatnego Poradnictwa.pdf

PORTAL MAPOWY

NOWE NUMERY TELEFONÓW

ODPADY - OPŁATY

RACHUNEK NA ODPADY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.