Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

"Operacja Czysta Rzeka"

 OCZ zn                  POL gmina Sarnaki COA

Uprzejmie informuje się, że Gmina Sarnaki przystąpi do realizacji projektu pod nazwą: "Operacja Czysta Rzeka" relizowanego w dniu 02.05.2019 r. na terenie Gminy Sarnaki.

Projekt m.in. polega na zbiórce odpadów z koryta rzeki Bug, brzegów rzeki Bug na terenie Gminy Sarnaki. Głównym celem Projektu jest aktywizacja turystyczno - rekreacyjna i promocja Doliny Bugu oraz zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania terenów o wysokich walorach przyrodniczych, kulturowych i historycznych terenu gminy nadbużańskich. Projekt jest skierowany do szerokiego grona odbiorców związanych z Doliną Bugu.

Więcej informacji o Projekcie można znaleźć na stronie internetowej http://www.operacjarzeka.pl/

PORTAL MAPOWY

NOWE NUMERY TELEFONÓW

ODPADY - OPŁATY

RACHUNEK NA ODPADY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.