Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Informacja

Nadleśnictwo Sarnaki informuje

iż planuje w maju, na terenie nadleśnictwa (Gmina Sarnaki, powiat łosicki), chemiczne zwalczanie szkodliwych owadów lesnych (chrabąszcza majowego oraz kasztanowca) przy użyciu sprzętu agrolotniczego preparatem MOSPILAN 20 SP. Okres karencji wynosi 14 dni.

W załączeniu znajdą Państwo mapy pól zabiegowych przeznaczonych do oprysku chrabąszcza majowego w 2019 r. w Nadleśnictwie Sarnaki:

Mapy pól zabiegowych przeznaczonych do oprysku chrabąszcza majowego.pdf

PORTAL MAPOWY

NOWE NUMERY TELEFONÓW

ODPADY - OPŁATY

RACHUNEK NA ODPADY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.