Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Zaproszenie na spektakl "Piotruś Pan"

Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach  zaprasza całe rodziny 8 lipca na godz. 18.00 na familijny spektakl pt. „Piotruś Pan” prezentowany w namiocie cyrkowym. Dzięki cyrkowej konwencji, widzowie wraz z aktorami, akrobatami i muzykami przeniosą się do krainy wiecznego dzieciństwa.

WSTĘP WOLNY –
PO OKAZANIU BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI

300 bezpłatnych wejściówek można odebrać w  GOK-u od 24 czerwca, od poniedziałku do piątku, w godzinach 14.00-19.00. Dodatkowo wejściówki będą również do odebrania w Filii bibliotecznej w Serpelicach w środy i piątki w godz. 10.00-18.00

Dzień przed spektaklem dla dzieci  w wieku 6-12 lat zostaną zorganizowane  bezpłatne warsztaty z aktorami, cyrkowcami i muzykami. Finałem warsztatów będzie parada ulicami Sarnak i mini koncert w sarnackim parku. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy również od poniedziałku w GOK.

Projekt realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Teatr Pinokio w Łodzilokalne ośrodki kultury w ramach programu Lato w teatrze. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.