Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Informacja - projekty wymiany pieca i OZE

INFORMACJA
(projekt wymiana pieca i OZE)

Wójt Gminy Sarnaki informuje, iż z uwagi na rezygnację jednej z osób z uczestnictwa w projekcie „Ograniczenie niskiej emisji w gminie Sarnaki poprzez wymianę urządzeń grzewczych i montaż instalacji OZE” powstało jedno wolne miejsce na montaż kotła zagazowującego drewno wraz z instalacją kolektorów słonecznych.

Zapraszam do złożenia deklaracji na wyżej wymienione urządzenia, o zakwalifikowaniu decyduje czas złożenia prawidłowo wypełnionej deklaracji (pierwsza prawidłowo wypełniona i dostarczona do Urzędu deklaracja zostanie wpisana do projektu)

Wkład mieszkańca wynosi 25 % netto plus 8% Vat od całkowitej kwoty netto. Orientacyjny termin realizacji druga połowa 2020 roku.

Deklarację proszę złożyć w Urzędzie Gminy Sarnaki pokój 103, tel. 668 176 934, 83 359 91 98.

Deklaracje w załączeniu.

1. Kocioł ekologiczny - deklaracja projekt.pdf

2. Kolektory - deklaracja projekt.pdf

SZACOWANIE SZKÓD

PORTAL MAPOWY

NOWE NUMERY TELEFONÓW

ODPADY - OPŁATY

RACHUNEK NA ODPADY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.