Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Hołd dla ofiar II Wojny Światowej

1 września, w niechlubną niestety, rocznicę wybuchu II Wojny Światowej pod pomnikiem Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach oddano cześć Tym, którzy walczyli i zginęli za Ojczyznę. Wójt Grzegorz Arasymowicz oraz radna Monika Obrępalska w imieniu mieszkańców gminy złożyli wiązankę i zapalili znicze.

Krótka część artystyczna, przygotowana przez dyrektor GOK składała się z wierszy deklamowanych przez Aleksandrę Bartoszuk oraz piosenek w wykonaniu Gabrieli Rybaczuk.

Zdjęcia: Magdalena Rudnik

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.