Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Dożynki Wojewódzkie w Ciechanowie

8 września w Ciechanowie odbyły się Dożynki Województwa Mazowieckiego. W dożynkach uczestniczyła delegacja powiatu łosickiego, w skład której wchodzili także przedstawiciele gminy Sarnaki - organizującej (wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Łosicach) Dożynki Powiatowe.

Do Ciechanowa pojechali: Wójt Gminy Sarnaki Grzegorz Arasymowicz, tegoroczni starostowie dożynkowi Magdalena i Michał Karwaccy, Monika Wawryniuk i Katarzyna Chybowska Lasocka - członkinie Koła Gospodyń Wiejskch w Mierzwicach, które to Koło wykonało wieniec dożynkowy oraz pracownicy Urzędu Gminy w Sarnakac

Zdjęcia: Magda Romaniuk ze Starostwa Powiatowego w Łosicach.

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.