Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Sarnaki dot. inwestycji budowy gazociągu Polska - Litwa

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. przesyła pismo z informacją o możliwości zorganizowania dla mieszkańców Gminy Sarnaki, spotkania informacyjnego dot. planowanej wycinki drzew i krzewów dla inwestycji pn.: „Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsług”. Informuje się, iż proponowane spotkanie odbędzie się w terminie 23.10.2019 roku  w godz. 12:00-14:00 na terenie Tłoczni Gazu Hołowczyce.

Na spotkanie szczególnie zaprasza się właścicieli gruntów, na których będzie realizowana wycinka drzew i krzewów (w tym plantacji owocowych) na potrzeby przygotowania pasa montażowego pod budowę ww. gazociągu.

Wycinka zieleni prowadzona będzie od listopada 2019 r. do lutego 2020 r. z opcją przedłużenia do końca marca, natomiast realizacja całości prac planowana jest w okresie listopad 2019 r. - maj 2020 r.

Pełną treść pisma znajdą Państwo w pliku do pobrania:

Pismo ws. spotkania gm. Sarnaki 23.10.2019r.pdf

PORTAL MAPOWY

NOWE NUMERY TELEFONÓW

ODPADY - OPŁATY

RACHUNEK NA ODPADY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.