Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Podpisanie umowy na remont dróg gminnych pomiędzy Gminą Sarnaki i Nadleśnictwem Sarnaki

Jest nam niezmiernie miło poinformować mieszkańców Gminy Sarnaki, że 13 listopada 2019 r. Gmina Sarnaki, reprezentowana przez Wójta Gminy Grzegorza Arasymowicza, oraz Nadleśnictwo Sarnaki, reprezentowane przez Nadleśniczego Andrzeja Wybranowskiego, podpisały umowę na remont dróg gminnych na terenie gminy Sarnaki.

Całkowita wartość realizacji wspólnego przedsięwzięcia szacowana jest na kwotę około 50 tysięcy złotych. Udział środków finansowych Lasów Państwowych przyjęty jest w wysokości 50 tysięcy złotych, co stanowi 100% szacowanej wartości przedsięwzięcia.

Realizacja wspólnego przedsięwzięcia publicznego, ma na celu osiągnięcie parametrów technicznych poprawiających użytkowanie dróg poprzez lokalną społeczność, oraz umożliwi Lasom Państwowym i podmiotom z nimi współpracującymi, bezterminowe korzystanie z drogi, w tym przejazd pojazdów świadczących usługi na rzecz prowadzenia gospodarki leśnej.

 

 IMG 8172

  IMG 8180 1

PORTAL MAPOWY

NOWE NUMERY TELEFONÓW

ODPADY - OPŁATY

RACHUNEK NA ODPADY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.