Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

GAZ - SYSTEM S.A. - pismo informacyjne - listopad 2019

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. uprzejmie informuje, iż realizowana inwestycja pn.: "Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi, tj. gazociąg ON 700 na odcinku łączącym węzeł i tłoczni Gazu Hołowczyce z projektowanym gazociągiem ON 700 relacji Rembelszczyzna - granica RP-LT (Polska - Litwa)", uzyskała już: wszystkie wymagane prawem decyzje i pozwolenia administracyjne, w tym :

a) decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach- 06.12.2018 r.
b) komplet (5) decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji- w okresie 14.02.- 17.04.2019 r.
c) komplet (7) decyzji o pozwoleniu na budowę w okresie 05.09 - 06.11.2019 r. co dla przedmiotowej inwestycji pozwoliło zakończyć ważny etap projektowania.

Obecnie przechodzimy do kolejnego etapu realizacji gazociągu Polska-Litwa odcinek południowy, zmierzającego do uruchomienia procesu prac budowlanych. W związku z powyższym, pragniemy Państwu przekazać najistotniejsze n/w informacje w tym zakresie:

Pelną treść pisma znajdą Państwo pod linkiem:

Pismo informacyjne - listopad 2019

PORTAL MAPOWY

NOWE NUMERY TELEFONÓW

Powszechny Spis Rolny

ODPADY - OPŁATY

RACHUNEK NA ODPADY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.