Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
 • image
 • image
 • image

Dzień Dziecka oraz Dnia Ojca

 

W niedzielę 23go czerwca o godzinie 13 w świeżo wyremontowanej świetlicy w Borsukach zorganizowano festyn rodzinny z okazji Dzień Dziecka oraz Dnia Ojca.

Przygotowano następujące atrakcje dla przybyłych licznie dzieci i dorosłych:

 • Wesołe miasteczko - dmuchane zjeżdżalnie

 • Poszukiwanie skarbów

 • Bajkowy quiz (dla młodszych dzieci)

 • Mecz piłki nożnej Tatusiowie – Synowie

 • Mecz siatkówki Mamy - Córki

 • Sztafeta rodzinna oraz przeciąganie liny

 • Turniej tenisa stołowego i piłkarzyki

 • Konkurs gry w bule

 • Konkurs zaangażowanego czytania wierszyków dla dzieci przez Tatusiów

 • Inne konkursy

 

Organizatorami festynu byli: Stowarzyszenie Malowniczy Zakątek Borsuki nad Bugiem oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Borsukach.

 Dziękujemy bardzo sponsorom za pomoc w organizacji Dnia Dziecka: Urząd Gminy Sarnaki, Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska (wydawca m. in. Newsweeka i Faktu) za świetne nagrody dla dzieciaków i tatusiów, Samo Jabłko za pyszne soki, Eurexia Polska za wędliny na poczęstunek, Sklep spożywczo-przemysłowy Justyny Filipiuk za nagrody dla dzieci. Dziękujemy także wszystkim mieszkańcom Borsuk, którzy wzięli udział w organizacji imprezy i przygotowaniu poczęstunku.

 

Joanna PHILIPPE

Stowarzyszenie Malowniczy Zakątek Borsuki nad Bugiem

 

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.