Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Delegacja z Sarnak w Szepietowie

29 czerwca rolnicy i pracownicy jednostek samorządowych uczestniczyli w szkoleniu wyjazdowym zorganizowanym w ramach XX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie. Delegacja z Sarnak na stoisku gminnym zaprezentowała rękodzieło oraz napitki i ciasta przygotowane przez panie z gospodarstw agroturystycznych. Zwiedzający wystawę mogli się też zapoznać z wydawnictwami dotyczącymi atrakcji turystycznych gminy Sarnaki. Wyjazd był możliwy dzięki uprzejmości Wójta gminy, który zapewnił delegacji transport i namiot z wyposażeniem, za co serdecznie dziękują organizatorzy z Terenowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Łosicach i uczestnicy szkolenia.
alt

alt

alt

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.