Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Informacja o przebiegu obrad XLVI sesji nadzwyczajnej Rady Gminy

Obrady XLVI sesji nadzwyczajnej Rady Gminy w Sarnakach odbyły się w dniu 26  marca 2018 roku o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sarnaki.Rada Gminy w Sarnakach podjęła dwie uchwały w sprawie:
                   1) odwołania Skarbnika Gminy – XLVI/236/2019,
                   2) powołania Skarbnika Gminy – XLVI/237/2018.

Z funkcji Skarbnika Gminy na wniosek Wójta Gminy Sarnaki została odwołana Pani Marta Stasiuk w związku ze złożoną rezygnacją, a została powołana na wniosek Wójta Gminy Sarnaki na Skarbnika Gminy Pani Dorota Kordaczuk.
       
Ponadto Rada Gminy została zapoznana z informacją „Roczne sprawozdanie Wójta Gminy Sarnaki z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny oraz potrzeby związane z ich realizacją”.
      

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.