Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Aktualności

Zaproszenie na szkolenie MODR

7.5.4.30 informacja o szkoleniu

Zaproszenie na konferencję "Nasza Różnorodna"

Zaproszenie

3-1551283252

Zaproszenie na piknik wojskowy

mon plakat z adresem polska 20 lat w nato

Sarnacka Liga Halowa 2019

 fot. Julia Bukała      

W dniach 27 stycznia, 17 lutego oraz 3 marca rozegrano trzydniowe rozgrywki szóstej edycji Sarnackiej Ligi Halowej – zawodów piłki halowej organizowanych dla mieszkańców gminy Sarnaki. Organizatorem był miejscowy klub ULKS Sarnaki, przy pomocy Szkoły Podstawowej oraz Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii. W zawodach wzięło udział 11 drużyn podzielonych na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej grupie rywalizowało sześć drużyn skupiających zawodników do 16 roku życia, natomiast w kategorii open znalazło się pięć drużyn. Po rozegraniu wszystkich meczów okazało się, iż w grupie I (do lat 16) 1 miejsce zdobyli Strażnicy Galaktyki, 2 miejsce – FC Wiaderko a na najniższym miejscu podium uplasowała się drużyna FC Sarnaki. Natomiast na kolejnych miejscach znalazły się: 4 – Lipno, 5 – ATO FC, 6 – Braciszkowie Św. Franciszka.

W kategorii Open zwyciężyła drużyna FC PoNalewce, drugie miejsce zdobyli zawodnicy Pogoni za Chlebem, a podium uzupełnili Kiepscy. Tuż za podium uplasował się Huragan Binduga, natomiast na piątym miejscu sklasyfikowano drużynę Herosów.

Nad przebiegiem całości zawodów czuwali sędziowie – Andrzej Bartoszuk i Artur Zubkowicz. Pomimo tego, iż rywalizowały drużyny nagrodzeni zostali również pojedynczy zawodnicy. W grupie I najlepszym bramkarzem okazał się Stanisław Warecki z FC Sarnaki, w której to drużynie występował również najlepszy zawodnik – Wiktor Florea. Tytuł króla strzelców w grupie I uzyskał Rafał Romaniuk strzelając 37 bramek. W kategorii open najlepszym strzelcem okazał się Mateusz Struk z drużyny FC PoNalewce. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do jego klubowego kolegi – Mateusza Żuka. Natomiast najlepszym zawodnikiem SLH 2019 wybrano Igora Romaniuka z Pogoni za Chlebem. Nagrody indywidulane, a także pamiątkowe puchary i medale drużynom z podium wręczane były przez Wójta Gminy Sarnaki – Grzegorza Arasymowicza oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach – Jolantę Chromiec. Organizatorzy dziękują osobom wspierającym – pani Agnieszce Bladyniec oraz Julii Bukale, Joannie Terlikowskiej, Klaudii Pióro oraz Zuzannie Hawryluk za pomoc w pilnowaniu porządku i sprawne zapisywanie wyników oraz strzelców bramek.  

PORTAL MAPOWY

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.