Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image

Czyste Powietrze

Zmiany w programie "Czyste Powietrze"

2 - Zmiany w programie Czyste Powietrze od 1 lipca 2021

3 - Zmiany w programie Czyste Powietrze od 1 lipca 2021 - węgiel

 4 - Zmiany w programie Czyste Powietrze od 1 lipca 2021 - zwiększenie progów dochodowych

Program "Czyste Powietrze"

czyste-powietrze-logo

Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w Urzędzie Gminy Sarnaki.

Informujemy, że od czerwca bieżącego roku w Urzędzie Gminy w Sarnakach rozpoczyna swoją działalność punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

W punkcie konsultacyjno-informacyjnym jest możliwość skonsultowania wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego ,,Czyste Powietrze” oraz jego złożenie. Następnie wniosek przesyłany jest do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, gdzie następuje jego ocena merytoryczna.

Uruchomiony punkt ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Sarnaki aplikowanie o dofinansowanie lub pożyczkę w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Utworzenie punktu stanowi realizację zawartego 31 maja 2021 r. porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie a Gminą Sarnaki.

Mamy nadzieję, że funkcjonowanie punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów czy do przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w konsekwencji do poprawy jakości powietrza na terenie Gminy Sarnaki.

Punkt czynny poniedziałek – piątek od 7.30 do 15.30 w pok. 103 I piętro budynek Urzędu Gminy.

Osobiste konsultacje będą możliwe po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu się na wizytę. Szczegółowe informacje i zapisy będą możliwe pod nr telefonu 83 888 90 13 godzinach pracy punktu, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje na temat Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz portal beneficjenta dostępne są na stronie:  https://portal.wfosigw.pl/ 

Załącznik:

ULOTKA.pdf

PORTAL MAPOWY

KONSULTACJE

Stacja METEO

CEEB

Nowe nr telefonów

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.