Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Dzień Otwarty Inżynierów Budownictwa

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa Łosice 2k

Zapraszamy mieszkańców Gminy Sarnaki do skorzystania z bezpłatnych porad z zakresu projektowania, budowy, remontów i eksploatacji obiektów budowlanych, które będą udzielane przez inżynierów z powiatu łosickiego w dniu 25.09.2021 r. w Centrum Dialogu Kultur, w Łosicach przy ul. Berka Joselewicza 13 w godzinach 9.00-16.00

Jest to ogólnopolska akcja, prowadzona w całym kraju w tym samym czasie. Każda indywidualna osoba będzie mogła zgłosić się z zapytaniem odnośnie zagadnień związanych z budową, remontem lub eksploatacją swojego budynku. Odpowiedzi i porad udzielać będą członkowie Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa z terenu naszego powiatu.

Więcej o akcji na stronie www.dzieninzyniera.pl

PORTAL MAPOWY

INWENTARYZACJA

CROSS NADBUŻAŃSKI

Nowe nr telefonów

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.