Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image
  • image
  • image

Złote Gody 2013


8 października w Urzędzie Gminy w Sarnakach – jak co roku – miała miejsce miła uroczystość, pary obchodzące 50 rocznicę ślubu zostały odznaczone medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta RP.
Jubilaci byli gośćmi Wójta Gminy Sarnaki i kierownictwa Urzędu Stanu Cywilnego. Poza medalami otrzymali pamiątkowe dyplomy i kwiaty. Obejrzeli występy dzieci z kółka tanecznego oraz program artystyczny przygotowany przez kabaret Łzy Sołtysa, zespół mandolinowy oraz panie śpiewające w chórze Aura. Zespoły te działają przy miejscowym Gminnym Ośrodku Kultury. Pan Franciszek Krasuski, jeden z jubilatów, a zarazem lokalny poeta recytował swoje wiersze i fraszki. Kilka godzin dostojni goście spędzili na pogawędkach i wspólnym śpiewaniu przy przygotowanym poczęstunku.

Złote Gody obchodziły następujące pary:
- Scholastyka i Zdzisław Hołubiuk
- Adela i Stanisław Iwaniuk
- Wanda i Henryk Izdebscy
- Leokadia i Franciszek Krasuscy
- Henryka i Dobrosław Lewiccy
- Alicja i Władysław Lisieccy
- Helena i Stanisław Terlikowscy
- Marianna i Jan Wasilewscy
- Halina i Zbigniew Wedziuk
- Danuta i Stanisław Zielińscy
- Janina i Tadeusz Zienkiewicz

Szanownym Jubilatom składamy raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia jak najdłuższego wspólnego życia w zdrowiu i zgodzie.

 

 

 

 

 

PORTAL MAPOWY

INWENTARYZACJA

Narodowy Spis Powszechny

Nowe nr telefonów

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.