Witamy Państwa na oficjalnej stronie Gminy Sarnaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Gminie. Pragniemy również zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą historią, tradycją i walorami krajobrazowo-przyrodniczymi naszej Gminy. Zapewniamy jednocześnie, że podczas wizyty w naszej Gminie spotkają się Państwo z życzliwością mieszkańców, a podczas załatwiania spraw w Urzędowych z miłą obsługą i kompetencją urzędników.

 

Urząd Gminy Sarnaki ul. B. Joselewicza 3 08-220 Sarnaki tel./fax (83) 359 91 98, (83)359 91 48, (83)359 93 71 NIP 537-00-20-150, REGON 000548264

Ug Sarnaki

Font Size

Cpanel
  • image

Informacja - usuwanie azbestu

wfosigw - tablica 22.500.00 zł

-------------------------------

 

 

Promocja 1 azbest wfos 09.2020

-------------------------------

Promocja 2 azbest wfos

-------------------------------

Promocja 1 azbest wfos

 

Informacja
usuwanie azbestu

W związku z rozpoczęciem realizacji „Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sarnaki na lata 2013 - 2032”, Wójt Gminy Sarnaki ogłasza dodatkowy nabór wniosków o udzielenie w 2019 roku dofinansowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sarnaki.

Nabór wniosków będzie trwał do 10 lipca 2019 r. W tym okresie osoby zainteresowane udziałem w programie, powinny złożyć w Urzędzie Gminy w pok. 103 komplet dokumentacji. Wzory wniosków oraz załączników można pobrać w Urzędzie Gminy oraz ze strony internetowej Urzędu www.sarnaki.pl.

Informujemy, że złożenie wniosku nie gwarantuje przyznania dotacji i nie jest podstawą do roszczeń w stosunku do Gminy Sarnaki. Dofinansowanie będzie realizowane przez Gminę Sarnaki po otrzymaniu dotacji na zadanie z zakresu usuwania azbestu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Dofinansowaniem nie będą objęte koszty związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych. Wykonawcą zadania obejmującego prace związane z usuwaniem azbestu na terenie Gminy Sarnaki będzie jedna firma wybrana w drodze przetargu, która na zlecenie Gminy będzie dokonywać demontażu pokrycia lub innych wyrobów zawierających azbest oraz transportu odpadu niebezpiecznego z miejsca rozbiórki do miejsca unieszkodliwienia.


Wójt Gminy Sarnaki
/-/ Grzegorz Arasymowicz

1. Wniosek o usunięcie azbestu.pdf

2. Ocena stanu.pdf

3. Oświadczenie o usunięciu wyrobów azbestowych przed 06.05.2004.pdf

4. Informacja o wyrobach zawierających azbest.pdf

5. Informacja - pomoc de minimis dotyczy rolników.pdf

6. Oświadczenie o nie otrzymaniu pomocy de minimis w rolnictwie.pdf

7. Oświadczenie o nie przekroczeniu kwoty 15 tys. euro.pdf

 

PORTAL MAPOWY

KONSULTACJE

Stacja METEO

CEEB

Nowe nr telefonów

Rozkłady jazdy

Co,gdzie w Sarnakach

Mapa Gminy Sarnaki

WOJ.MAZOWIECKIE

POWIAT ŁOSICE

Statystyki

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.